Wirtualne biuro

Usługi związane z e-office zyskują na popularności, ponieważ pozwalają ograniczyć koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Polegają na pełnym outsourcingu pewnych czynności na rzecz e-office i eliminują konieczność fizycznej obecności przedsiębiorstwa w miejscu, które stanowi adres firmy. Dzięki nim można korzystać z adresu w danej lokalizacji i zapewnić sobie obsługę korespondencji, bez konieczności zatrudniania do tego celu pracowników.

Uzyskanym adresem można się posługiwać do korespondencji firmowej oraz we wszystkich materiałach przedsiębiorstwa. Każda przesyłka zostaje odebrana przez pracowników e-office, a właściciel firmy jest o niej niezwłocznie powiadamiany.

Wirtualne biuro to rozwiązanie sprawdzające się w szczególności w przypadku przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Stanowi także doskonałe rozwiązanie dla osób, które wykonują swoją prace w domu i nie chcą podawać prywatnego adresu do korespondencji zawodowej.

Tego typu usługi zyskują coraz większą popularność wraz z rozwojem Internetu, gdy wiele przedsiębiorstw może funkcjonować jedynie w wirtualnej przestrzeni, a zatrudniani przez nie fachowcy pracują zdalnie. E-biuro to bardzo dobra alternatywa także dla freelancerów, którzy nie mają potrzeby wynajmować pomieszczeń dla swojej działalności. Outsourcing udostępnia im adres, który pozwala na zarejestrowanie swojej działalności i rozwijanie biznesu. Dzięki możliwościom, oferowanym przez usługi tego typu, outsourcing obsługi biurowej staje się coraz powszechniejszą praktyką.

Kontakt

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio